Haberler
Kale Seramik Atego'yu Tercih Etti

Kale Seramik’in Mengerler İstanbul’dan satın almış olduğu 10 adet Mercedes-Benz Atego kamyon geçtiğimiz günlerde yapılan törenle teslim edildi.

Teslimat törenine Kale Seramik Satış Müdürü Hakan Rasimoğlu, Satış Lojistik Müdürü Onur Özdemir, Satın Alma Müdürü Fuat Tugaç, Mengerler İnşaat ve Kargo Kamyonları Satış Müdürü Aytolan Yılmaz, Satış Danışmanı Mehmet Akdere, araçların üstyapısını yapan Yaşın Kasa'dan Erhan Yaşın katıldı. Kale Seramik Satın Alma Müdürü Fuat Tugaç, aracın marka ve tipinin belirlenmesi esnasında bayilerden gelen geri bildirimleri dikkate aldıklarını belirtti. Tuğaç, "Araçlar hakkında bayilerimizin verdiği referanslarda, işletme maliyetlerinin düşük olması, ikinci el değeri gibi unsurlar bizi Mercedes-Benz markasına yöneltti. Bizde ihtiyaçlarımıza tam olarak cevap verecek ürün olarak Atego 1518KK/42 4x2 tip kamyonları gördük ve satın aldık" dedi.

Araçlar, 56. yılını kutlamaya hazırlanan şirketin dağıtım kanallarında hizmet seviyesinin kalitesini ve performansını daha da artırmak amacıyla bayilere ödül olarak verilecek.Tüm Haberler »

Copyright 2022 AVM Holding. Tüm hakları saklıdır