Haberler
Boytrans Lojistik, Mengerler Ankara'yı Tercih Etti

Mengerler Ankara, 1996 yılında Kayseri'de kurulan Boytrans Loj. Hiz.ve Tic.A.Ş.'ne 15 adet Mercedes-Benz marka Actros 1844 LS çekici kamyon teslimatı gerçekleştirdi.

Teslim edilen 15 adet Mercedes-Benz Actros 1844 LS çekici ile birlikte, filosundaki çekici sayısını 84 adete çıkaran Boytrans Los.Hiz. ve Tic.A.Ş. filosundaki Mercedes-Benz marka kamyon sayısını da 52’ye çıkardı. Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aksaray Kamyon fabrikasında düzenlenen teslimat törenine; Boytrans Los.Hiz.ve Tic.A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akdağ, Boytrans A.Ş. Genel Müdürü Kenan Kızılkaya, Boytrans A.Ş. Satın Alma Müdürü Kubilay Çelik, ve Burçak Yetkin hanım , Halil Eryılmaz ve Baş şoför İrfan Fındık katılırken, Mercedes-Benz Türk A.Ş.'den Filo Bayi Sorumlusu Onur Nurdoğan ve Mengerler Ankara Genel Müdürü Ünal Keskin, Servis Müdürü Yaşar Elidolu, Kamyon Satış Müdürü Ferhat Gürbüz, Kamyon Satış Danışmanı Seval Savar, Pazarlama Sorumlusu Hakan Güneri katıldılar.

Mengerler Ankara Genel Müdürü Ünal Keskin, tören sırasında yaptığı konuşmada Boytrans Loj. Hizm. Tic. A.Ş. ile sürdürülen işbirliğinden dolayı şirketin duyduğu mutluluğu dile getirirken, Boytrans Loj. Hizm. Tic. A.Ş yeni araç alımında Mercedes-Benz markasının sunduğu güvenlik, konfor, geniş ve kaliteli servis ağı, araçların yedek parçalarının kolay bulunabilirliği, yüksek ikinci el değerleri ve düşük yakıt tüketimi unsurlarının da etkili olduğunu vurguladı. Bu yeni satış anlaşmasının yıllardır birlikte çalışmaktan duyulan memnuniyetin bir sonucu olduğunu belirten Keskin, yeni Mercedes-Benz Actros Çekicilerin Boytrans Loj. Hizm. Tic. A.Ş’ye bol kazançlar getirmesini dileyerek konuşmasını bitirdi.

Boytrans Loj. Hizm. Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akdağ, Boytrans Loj. Hizm. Tic. A.Ş olarak lojistik hizmetlerini sürdürürken Mercedes-Benz’in yeni Euro 5 standartlarındaki çekicileri sayesinde sektörde daha da güçleneceklerine inandıklarını dile getirdi. Akdağ aynı zamanda Mercedes-Benz Axor araçların sağladığı yüksek hacimli taşıma kapasitesi ve düşük yakıt sarfiyatı ile hem daha rekabetçi hem daha çevreci bir şirket olacaklarını da sözlerine ekledi.

Bu yeni satış anlaşmasının yıllardır birlikte çalışmaktan duyulan memnuniyetin bir sonucu olduğunu belirtir, yeni Mercedes-Benz Actros çekicilerin Boytrans Los. Hiz.ve Tic.A.Ş. ’e bol kazançlar getirmesini temenni ederiz.Tüm Haberler »

Copyright 2022 AVM Holding. Tüm hakları saklıdır