Haberler
Aras Kargo’dan Dev Alım
Türkiye’nin dev kargo firması Aras Kargo, tercihini Mercedes-Benz’den yana yaptı. Aras Kargo, 45 adet kamyonu Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde yapılan tören ile teslim aldı. Mengerler İstanbul aracılığıyla yapılan dev satış kapsamında Aras Kargo Axor 1840, Axor 2640 ve Atego 2124 tipi Mercedes-Benz kamyonu filosuna kattı.   

Teslimat törenine Aras Kargo Transfer Merkezi, Filo ve Hat Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Yarar, Aras Kargo Kaynak Planlama ve Kanal Yönetimi Müdürü Damla Erarslan, Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı Alpay Maden, İkitelli Transfer Merkezi Müdürü Soner Keskin, Mengerler İstanbul Genel Müdürü Nusret Güldalı, Kamyon Satış Müdürü Aytolan Yılmaz ve Kamyon Satış Danışmanı Mehmet Akdere katıldılar. Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk A.Ş.’den Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır ve Kamyon Filo Satış Müdürü Alper Kurt ev sahipliği yaptılar. 

Teslimat töreni sırasında konuşma yapan Aras Kargo Transfer Merkezi, Filo ve Hat Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Yarar, Mercedes-Benz Axor ve Atego kamyonlarını uzun motor ömürleri, dayanıklılıkları ve servis kalitesi sebepleriyle tercih ettiklerini ifade etti. Yarar, “Günde 300 binden fazla gönderiyi Türkiye’nin dört bir yanına dağıtıyoruz. Müşterilerimiz için önem taşıyan gönderileri ve personelimizin canını ancak güvenilir markalara emanet edebiliriz. Bu nedenle Mercedes-Benz ile olan iş ortaklığımızı çok önemsiyoruz” diye ekledi. 


Tüm Haberler »

Copyright 2022 AVM Holding. Tüm hakları saklıdır