Sanayi SektörüAhmet Veli Menger Holding grubunun sanayi sektöründeki günümüz temsilcilerinden biri olan Ölçüsan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1979 yılında Kırklareli iline bağlı Lüleburgaz ilçesinde bir fabrika kurarak üretime başlar.

4.300m2 kapalı alan dahil olmak üzere toplam 27.000m2 alan üzerine kurulan fabrika, Alman VDO Adolf Schindling ve Mannesman-Kienzle firmalarının lisanslı üreticisi olarak hizmet vermiştir. Bugün, yirmibeş yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine, ticari araçlara yönelik gösterge, müşir, takograf, kilometre telleri ve ihtiyaç olan tüm aksesuar ürünlerinin üretimini sürdürmektedir.Müşterilere hizmette sınır olmadığı düşüncesini benimseyen Ölçüsan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. müşterilerine özel üretim olanağı da sunmaktadır.

AVM grubunun günümüzde sanayi sektöründeki bir başka temsilcisi olan Tetsan Trakya Elektrik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi 1979 yılında Kırklareli’ne bağlı Lüleburgaz ilçesinde, İstanbul’a 140 km mesafede 8.000 m2 aktif kapalı alan dahil olmak üzere toplam 32.400 m2 üzerine kurulmuştur. ISO 9001 sertifikasına sahip olan fabrika İsviçre markası olan Asea Brown Boveri&Cie ve Alman ABL-Sursum markalarının lisanslı üreticisi olarak düşük voltajlı şalt cihazı, şalter / minyatür şalter, elektrik sigortası, motor koruyucu şalter, çeşitli röle ve benzeri aksesuarlar üretmiştir.Geniş kapsamlı makina parkı ve bilgisayar kotrollü kalıp tezgahı sayesinde fabrika yüksek kapasiteli üretim yapabilmektedir. Esnek üretim politikasını benimseyen Tetsan Trakya Elektrik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, standart ürün çeşitleri haricinde müşteriye özel üretim imkanı da sunmaktadır

Copyright 2024 AVM Holding. Tüm hakları saklıdır